Rüyada birinin yanında yellenmek

Çağatay H.(23) - Adana sordu : "rüyada birinin yanında yellenmek açıklar mısınız? "

Rüyada birinin yanında yellenmek, sağlıklı yaşamaya, hayırlı işler yapacağına, servete, gelirin temiz olacağına, duygusal yükü olan tanımadığı bir kişiden uzak durmaya, ulaşılan kuvvete ermeye, vefalı dosta, mutluluğa, alın teriyle kazanılan servete, güvende kalmaya, bol talihe işaret eder. Bunlarla birlikte sıkıntıya düşmeye, çözümü karmaşık bir problemle yüzleşileceğine, düşmanlığını saklayan yöneticiye, sevimsiz bir vaziyete gelmeye, rahatının kaçacağına yorulur. Farklı düşünen alimler şöyle dediler: Bu rüya zorlukları aşarak kavuştuğu itibara, zorlukla birlikte istediği mala, sıkıntıları aşarak hasret duyduğu daha çok kazanca, uğraşlarının sonunda umduğu zafere delalet eder.

"Rüyada birinin yanında yellenmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile ilgili merak edilenler

rüyada birinin yanında yellenmek
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşantımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Ortalama bir kişinin ömrünün ortalama üçte birini, diğer bir deyişle ortalama 75 senelik bir ömrün yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak rüya görenin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere yol açacak tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici olduğu kati suretle hatırlanmalı, mesajlara bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada birinin yanında yellenmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.