Rüyada birisini kucağına almak

Süleyman G.(24) - Kocaeli sordu : "Yorumlarınızı bir süredir dikkatlice okudum. rüyada birisini kucağına almak açıklar mısınız? "

Rüyada birisini kucağına almak, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, hayali kurulan bir başarıya, hoşgörülü yaşlı yabancıya, yüksek mevkiye gelineceğine, hayırlı eşe, dostluklarında başarıya, eli açık memura, mutluluğu bulmaya, duygusal külfeti olan akrabadan uzak durulacağına, mutluluk dolu geleceğe, kısa zamanda öğrenilecek müjdeli havadise yorulur. Başka görüşlere göre de üzülmeye, sıhhatin bozulacağına, korktuğundan emin olunacağına, korkulanın başına gelmesine, mutsuzluktan sıyrılamamaya delalettir. Bir takım rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Bu uğraşlarının sonunda ümit ettiği refaha, sıkıntılarının sonunda umduğu berekete, uzun süren çabaların sonunda ulaştığı beceriye, zorlukların sonrasında umduğu zenginliğe yorulmaktadır.

"Rüyada birisini kucağına almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri ile alakalı merak edilenler

rüyada birisini kucağına almak
  • Rüyaların kılavuz olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, mesajlara dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Bazı zaman açıkça kimi zaman da üstü kapalı olarak geleceğe dair haberler alınır.
  • Rüya, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada birisini kucağına almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.