Rüyada birisinin göğsüne yaslanmak

Baran F.(44) - Bayburt sordu : "rüyada birisinin göğsüne yaslanmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada birisinin göğsüne yaslanmak, iyi bir kazanca, sevenleriyle iyi geçinmeye, hayırlı işler yapacağına, taleplerin hayata geçeceğine, tez zamanda öğrenilecek memnun edici değişimlere, servete, güzel talihe, mutlu olmaya, sağlıklı bir ömre, ferahlamaya, memuriyette makama yükseleceğine yorulmaktadır. Kimi zaman da fena huylu bir kimse eliyle fenalık görmeye, kederden kurtulamamaya, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, sıkıntı verici bir problemle yüzyüze gelineceğine, muhtaç duruma düşmeye işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zorlukları aşarak ulaştığı huzura, zahmetle hak edilen huzura, uzun bir bekleyişin sonunda elde ettiği az olan kazancının artacağına, zahmet çekerek ümit ettiği daha iyi kazanca delalettir.

"Rüyada birisinin göğsüne yaslanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada birisinin göğsüne yaslanmak
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalar yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken görülen belirsiz durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada birisinin göğsüne yaslanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.