Rüyada birisinin sana su vermesi

Şükrü G.(44) - Kilis sordu : "rüyada birisinin sana su vermesi açıklar mısınız? "

Rüyada birisinin sana su vermesi, hayırlı çocuğa, bir kaç gün içinde öğrenilecek sevindirici değişimlere, paranın kazançlı olacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye, güvende yaşamaya, toplum yaşamında başarıya, sevince kavuşmaya, verilen sözün tutulacağına, güzel talihe, huzurlu bir hayat süreceğine, aşk hayatının iyi gittiğine yorulur. Başka görüşlere göre de ticari kayba, korkulanın olmasına, sırların ortaya çıkacağına, huzuru yitirmeye, iş sebebiyle geçim zorluğuna yorulmaktadır. Bir takım tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu cefa çekerek hayalini kurduğu paraya, çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu rahatlığa, cefa çektikten sonra hayalini kurduğu mutluluğa, uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen mülke delalet eder.

"Rüyada birisinin sana su vermesi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada birisinin sana su vermesi
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın tüm geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız boyunca binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada birisinin sana su vermesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.