Rüyada bit kene görmek

Rabin B.(28) - Manisa sordu : "Selamun aleyküm; Gördüğüm hemen hemen tüm tabirler sitenizde bulunuyor ama rüyada bit kene görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada bit kene görmek, salih akrabaya, dostlarıyla iyi geçinmeye, kazanılan paraya, yüksek ticari kazançlara, hoşsohbet genç kişiye, mutlu olmaya, sözlerin yerine getirileceğine, iyi yarınlara, uzun ömre, hünerli bir kimseye, kısa sürede alınacak hayırlı havadis öğrenmeye yorulur. Bir diğer yoruma göre de değer kaybetmeye, hilekar kişiye, zorluğa düşmeye, kötülük görmeye, üzüntü duymaya yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu cefa çekerek kazandığı saygınlığa, sıkıntılara göğüs gererek özlediği itibara, sıkıntıya düşerek hak ettiği mutluluğa, uzun süren çabaların sonunda özlediği güce yorulmaktadır.

"Rüyada bit kene görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar ile alakalı merak edilenler

rüyada bit kene görmek
  • Kimi zaman net olarak bazen de dolaylı şekilde geleceğe dair haberler görülür.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri endişedir. Olumsuz hisler pozitif hislerden güçlüdür.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabirinin yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka değerlendirilmeli, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada bit kene görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.