Rüyada bit olduğunu duymak

Sedat Z.(41) - Kahramanmaraş sordu : "rüyada bit olduğunu duymak yorumlar mısınız? "

Rüyada bit olduğunu duymak, sağlıklı hayata, helal paraya, emniyetli yaşamaya, yağmura, duygusal yükü olan tanımadığı bir kişiden uzaklaşmaya, bol şansa, dostluklarında mutluluğa, memuriyette mertebeye çıkacağına, fakirlikten iyi duruma geçmeye, istenilen güç sahibi olmaya, getirili atılımlar içinde bulunacağına delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da maddi zarara, sağlığın yitirileceğine, korkulanın olmasına, ticaret alanında başarısızlığa, fenalığını gizleyen yöneticiye işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya umudunu yitirdikten sonra kazandığı hayra, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu yüksek mertebeye, zorlukları aşarak kavuştuğu rahata, zorlukla hasret duyduğu zafere işarettir.

"Rüyada bit olduğunu duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada bit olduğunu duymak
  • Rüya, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken görülen garip hallerdir
  • Uykuda en çok yaşanılan duygulardan biri endişedir. Negatif hisler pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya yorumu yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bit olduğunu duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.