Rüyada bit olmak

Sadriye İ.(20) - İstanbul sordu : "Selam; Dün rüya gördüm. rüyada bit olmak yorumlar mısınız? "

Rüyada bit olmak, yeminini yerine getireceğine, zahmetsiz kazanılan kazanca, bereketli yarınlara, iyi talihe, tez zamanda alınacak hayırlı gelişmelere, mülke gelecek bolluğa, hatrı sayılır kuvvete, sevdikleriyle birlikte yaşamaya, imrenilen bir mutluluğa, yağmura, sevince kavuşulacağına yorulmaktadır. Ender olarak da sıhhatin tehlike altında olduğuna, sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine, yoksulluğa, bencil bir amire, iş nedeniyle geçim zorluğuna yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları şöyle dediler: Görülen rüya bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği toplu kazanca, başarısızlıktan sonra kazandığı paraya, sıkıntı çekerek umduğu hünere, uğraş vererek hak edilen şana delalettir.

"Rüyada bit olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada bit olmak
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Yaklaşık gecede iki saate yakın rüya görürüz.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Bir çok hayvan kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bit olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.