Rüyada bıyıklarını kesmek

Orhan M.(43) - Çorum sordu : "Selamun aleyküm. rüyada bıyıklarını kesmek yorumlar mısınız? "

Rüyada bıyıklarını kesmek, sosyal yaşamda huzura, ilişkisinin iyi olacağına, getirili işler yapacağına, sağlıklı bir ömre, maddi zorluklardan sıyrılmaya, huzur bulmaya, becerili bir kişiye, samimi yaşlı insana, sevenleriyle eğlenmeye, hak edilmiş zenginliğe, sevince erişileceğine delalettir. Bazen de can sıkıcı bir vaziyete düşmeye, fena niyetli düşman eliyle zarar görmeye, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, maddi probleme, düşmanlıktan emin olmaya yorulmaktadır. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Bu çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu az olan kazancının artacağına, meşakkatle gözlediği rahata, zahmetlerinin meyvesini alarak gözlediği ticari kazanca, cefa ile birlikte hayalini kurduğu servete yorulmaktadır.

"Rüyada bıyıklarını kesmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri konusunda merak edilenler

rüyada bıyıklarını kesmek
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Tahminen bir kişinin hayatının yaklaşık üçte birini, diğer bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka yorumdan rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sorunlara yol açabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Tanımadığımız ülkelerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bıyıklarını kesmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.