Rüyada bogazina bicak

Menşure Ç.(36) - İstanbul sordu : "Dün gece sorduğum rüyayı gördüm. rüyada bogazina bicak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada bogazina bicak, taleplerin gerçekleşeceğine, helal paraya, ticari getirisi yüksek işler yapacağına, imrenilen bir başarıya, mutluluğa kavuşmaya, bol kısmete, rahatlığa, külfetsiz kazanılan kazanca, güler yüzlü genç kişiye, problemlerden arınmış olacağına, toplum yaşamında tatmine işarettir. Nadiren de üzülmeye, kötü huylu bir yabancı eliyle fenalık görmeye, saklanansırların açığa dökülmesine, fenalığını saklayan kişiye, maddi zorluğa yorulur. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya zamanla beklediği mevkiye, zorlanarak kavuştuğu müjdeye, sıkıntı çekerek ümit ettiği servete, uğraş vererek hasret duyduğu beceriye işaret eder.

"Rüyada bogazina bicak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada bogazina bicak
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Yaklaşık olarak gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Tanımadığımız yerlerin, tanışmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Ortalama bir kişinin hayatının tahminen üçte birini, diğer bir yorumla tahmini 75 yıllık bir hayatın 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya tabirinin mesaj verici nitelikte olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, emarelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bogazina bicak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.