Rüyada boğazına kıl kaçmak

Aybige B.(43) - İstanbul sordu : "Birkaç gün önce bir rüya gördüm. rüyada boğazına kıl kaçmak yorumlar mısınız? "

Rüyada boğazına kıl kaçmak, karlı işler gerçekleştireceğine, huzur bulmaya, sevdikleriyle yaşamaya, hayırlı dosta, yetenek sahibi bir kişiye, tez zamanda öğrenilecek müjdeli havadis öğrenmeye, şöhrete kavuşulacağına, varlıklı tanıdığa, sıkıntı çekmeden elde edilen ziynete, manevi yükü olan arkadaştan uzaklaşmaya, hatrı sayılır kuvvete ermeye yorulmaktadır. Aynı zamanda parasal zarara, ticaret sebebiyle üzüntüye, saklanansırların açığa çıkacağına, sağlığın bozulacağına, art niyetli bir amire delalettir. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Bu rüya zamanla gözlediği paraya, uzun bir bekleyişin sonunda özlediği daha çok kazanca, başarısızlıktan sonra hak ettiği kazanca, zorlukla ümit ettiği şana işarettir.

"Rüyada boğazına kıl kaçmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri hakkında bilmedikleriniz

rüyada boğazına kıl kaçmak
  • Rüya tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle tabirden kişinin hangi derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sorunlara neden olacak yorumlamalardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya yorumları mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen simalar hayatımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşamımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, yabancı insanların adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada boğazına kıl kaçmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.