Rüyada böğürtlen bahçesi

Maşuk U.(24) - Azerbaycan sordu : "Aradığım nerdeyse bütün yorumlar burada bulunabiliyor ama rüyada böğürtlen bahçesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada böğürtlen bahçesi, getirili yatırım yapacağına, sevince kavuşulacağına, mülke gelecek artışa, büyük kuvvete, finansal yükü bulunan bir kimseden uzak durmaya, elinden her iş gelen bir insana, merhametli dosta, yeminin tutulacağına, iyi bir birlikteliğe, üne ulaşmaya, huzur bulmaya delalet eder. Nadiren de maddi zorluğa, kötü huylu bir düşman eliyle zarar görmeye, üzüntü verecek problemle karşılaşılacağına, korkulanın başına gelmesine, yalancı yabancıya yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle derler: Görülen rüya cefa çekerek hayalini kurduğu zenginliğe, yenilgiden sonra istediği zenginliğe, mağlubiyetten sonra düşlediği toplu paraya, uğraşlarının sonunda gözlediği ganimete delalettir.

"Rüyada böğürtlen bahçesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın taşıdığı mesajlar ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada böğürtlen bahçesi
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Tahminen bir kişinin ömrünün yaklaşık üçte birini, farklı bir yorumla tahminen yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada böğürtlen bahçesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.