Rüyada böğürtlen toplamak ve yemek

Emsal Ç.(43) - Ankara sordu : "Gördüğüm neredeyse tüm rüyalar web sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada böğürtlen toplamak ve yemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada böğürtlen toplamak ve yemek, sevince kavuşmaya, sosyal yaşamda muvaffakiyete, arkadaşlarıyla eğlenmeye, zahmetsiz elde edilen ganimete, aşk hayatının yolunda olduğuna, becerikli bir kimseye, işte makama çıkacağına, imrenilen bir kazanca, maddi zorluklardan kurtulmaya, duygusal yükü bulunan kimseden kendini kurtarmaya, güvende yaşamaya yorulur. Aynı zamanda fena huylu tanıdık eliyle zarar görmeye, kötülük görmeye, düşmanlığını göstermeyen kimseye, iyi hali yitirmeye, ferahının bozulacağına işarettir. Kimi rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Bu zorlukla ulaştığı mala, sıkıntıyla ümit ettiği beceriye, cefa çekerek hayalini kurduğu onura, mağlubiyetten sonra düşlediği toplu paraya yorulmaktadır.

"Rüyada böğürtlen toplamak ve yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları ile ilgili bilinmeyenler

rüyada böğürtlen toplamak ve yemek
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin bütün geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada böğürtlen toplamak ve yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.