Ruyada bogurtlen

Eren U.(27) - Düzce sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün rüyalar burada bulunabiliyor ama ruyada bogurtlen açıklayabilir misiniz? "

Ruyada bogurtlen, mutluluğu bulmaya, kazanca gelecek artışa, alın teriyle elde edilen nimete, huzur bulmaya, emniyetli yaşamaya, ikili ilişkilerde mutluluğa, sıkıntı çekmeden elde edilen rızka, sevinmeye, memuriyette mevkiye çıkacağına, cömert kimseye, hayırlı işler yapacağına işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da kıymet kaybetmeye, parasızlığa, üzüntüden kurtulamamaya, fena huylu bir kişi eliyle zarar görmeye, yalancı bir amire işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan alimler derler ki: Görülen rüya zamanla hak edilen sevince, zorlukla hak edilen sevince, sıkıntı çekerek özlediği başarıya, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği haysiyete delalet eder.

"Ruyada bogurtlen" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı ile alakalı bunları biliyor muydunuz

ruyada bogurtlen
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız görme becerisine sahibiz.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri endişedir. Negatif duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Bazen net olarak kimi zaman da üstü kapalı olarak gelecekte haberler alınır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Ruyada bogurtlen" yazısı izinsiz kopyalanamaz.