Rüyada böğürtlenli dondurma yemek

Abdurrezak L.(40) - Azerbaycan sordu : "iyi sabahlar. Gördüğüm nerdeyse bütün rüyalar sitenizde bulunuyor ancak rüyada böğürtlenli dondurma yemek açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada böğürtlenli dondurma yemek, getirili girişimler yapacağına, hayallerin yerine geleceğine, uzun ömre, üne erişileceğine, emniyetli kalmaya, büyük kuvvet sahibi olmaya, akrabalarla yaşamaya, büyük mertebeye çıkacağına, gelirin verimli olacağına, verdiği sözü yerine getireceğine, yetenekli bir kimseye delalet eder. Bazen de fena huylu bir yabancı eliyle zarar görmeye, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, ferahının bozulacağına, parasal kayba, düşmanlığını saklayan yabancıya yorulur. Farklı düşünen tabirciler şöyle derler: Bu rüya uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı galibiyete, uğraş vererek ümit ettiği itibara, cefa ile birlikte hak edilen varlığa, zahmetle ulaştığı şana yorulur.

"Rüyada böğürtlenli dondurma yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması hakkında bilmedikleriniz

rüyada böğürtlenli dondurma yemek
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Yaklaşık bir kişinin hayatının tahminen üçte birini, diğer bir yorumla ortalama 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Tanımadığımız yerlerin, bilmediğimiz kimselerin isimlerini söyler.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok etken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada böğürtlenli dondurma yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.