Rüyada bol bol su içmek ne anlama gelir

Vehit F.(44) - Mersin sordu : "Üç dört gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada bol bol su içmek ne anlama gelir açıklayabilir misiniz? "

Rüyada bol bol su içmek ne anlama gelir, hayırlı uğraşlar yapacağına, bol şansa, iyi sağlığını muhafaza etmeye, varlıklı aile ferdine, devlette mertebeye çıkacağına, getirili uğraşlara gireceğine, anlayışlı yaşlı kişiye, hayali kurulan bir birlikteliğe, rahatlamaya, mutluluğa, bol berekete yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de kıymet düşmesine, üzüntü verecek olayla yüzyüze gelineceğine, sıkıntıdan kurtulamamaya, içinden çıkılması zor bir olayla karşılaşılacağına, zarar görülmesine yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya ümitsizlikten sonra gözlediği berekete, cefa çekerek hak edilen feraha, zahmetle beklediği ticari kazanca, uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu toplu kazanca yorulur.

"Rüyada bol bol su içmek ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar hakkında en sık sorulanlar

rüyada bol bol su içmek ne anlama gelir
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler gibi pek çok parametre konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Ortalama bir insanın yaşamının ortalama 3te 1ini, başka bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Bazı zaman açıkça kimi zaman da dolaylı biçimde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada bol bol su içmek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.