Rüyada bol su ile yıkanmak

Yakup Z.(20) - Diyarbakır sordu : "rüyada bol su ile yıkanmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada bol su ile yıkanmak, hayallerin hayata geçeceğine, imrenilen kuvvete ulaşmaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, işte makama çıkılacağına, hak edilmiş mala, manevi külfeti olan bir kimseden kendini kurtarmaya, sıkıntı çekmeden elde edilen mülke, verimli işler gerçekleştireceğine, faydalı işlere, içten davranan yaşlı kimseye, rızkın kazançlı olacağına delalettir. Nadiren de fena huylu kişi eliyle zarar görmeye, zulüm görülmesine, çözümü zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine, korkuya olmasına, sıkıntılı hayata işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Bu zorlukların sonrasında gözlediği beceriye, zorlukları aşarak hayalini kurduğu servete, zamanla özlediği müjdeye, zorlukla birlikte hak edilen şana delalet eder.

"Rüyada bol su ile yıkanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabirleri konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada bol su ile yıkanmak
  • Rüyalar yorumu yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalarda bir iç ses vardır. Tanımadığımız yerlerin, tanımadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle yorumdan rüya görenin hangi derecede etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara sebep olacak tabirlerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüya tabircisinin maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Kobay hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada bol su ile yıkanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.