Ruyada bolge muduru gormek

Aslihan L.(34) - Gaziantep sordu : "ruyada bolge muduru gormek yorumlar mısınız? "

Ruyada bolge muduru gormek, sevecen orta yaşlı insana, büyük mevkiye gelineceğine, problemlerden arınmış yaşayacağına, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, duygusal yükü olan insandan uzak durmaya, tertemiz ziynete, hayırlı çocuğa, bol berekete, yeminin tutulacağına, kazanca gelecek berekete, huzura kavuşmaya delalet eder. Bunlarla birlikte sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, sıkıntılı yaşama, parasal zarara, ticaret kaynaklı üzüntüye, kederden sıyrılamamaya yorulmaktadır. Bazı çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Bu zahmetle birlikte özlediği beceriye, yardım alarak düşlediği şöhrete , sıkıntı sonrasında istediği beceriye, mağlubiyetten sonra hak ettiği saygınlığa delalettir.

"Ruyada bolge muduru gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması hakkında en çok merak edilenler

ruyada bolge muduru gormek
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Bazen açıkça bazı zaman da dolaylı şekilde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok faktör üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Belirgin bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya denilen şey, uykuda görülen tuhaf durumlardır

Yasal Uyarı: "Ruyada bolge muduru gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.