Rüyada boş çay bardağı kırmak

Hakan B.(29) - Afyonkarahisar sordu : "Gördüğüm hemen hemen tüm rüyalar sitenizde var ancak rüyada boş çay bardağı kırmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada boş çay bardağı kırmak, mutluluğa ermeye, arkadaşlarıyla yaşamaya, istenilen bir kazanca, hayırlı işler yapacağına, maddi yükü olan bir kimseden kurtulmaya, mala gelecek bolluğa, gelirin bereketli olacağına, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, merhametli arkadaşa, planların gerçekleşeceğine yorulmaktadır. Ayrıca fesat bir amire, kötü niyetli bir akraba tarafından zarar görmeye, üzücü bir sorunla yüzyüze gelineceğine, değer yitirmeye, ferahının kaçacağına işaret eder. Kimi zaman da tabirciler derler ki: Bu umudunu kestikten sonra beklediği berekete, çektiği zorlukların sonunda hak edilen beceriye, zorlukların ardından özlediği şerefe, sıkıntılara göğüs gererek özlediği ganimete yorulmaktadır.

"Rüyada boş çay bardağı kırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada boş çay bardağı kırmak
  • Uyandıktan on dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Yaklaşık gecede iki saate yakın rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada boş çay bardağı kırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.