Rüyada boş eve bakmak

Kemal U.(32) - Ankara sordu : "Bulamadığım nerdeyse tüm tabirler sitenizde yer buluyor ama rüyada boş eve bakmak açıklar mısınız? "

Rüyada boş eve bakmak, akrabalarla muhabbete, sevince kavuşmaya, zengin kimseye, uzun ömre, kolay elde edilen ziynete, üne kavuşulacağına, bol şansa, kısa zamanda duyulacak hayırlı habere, merhametli çocuğa, finansal yükü olan kişiden kurtulmaya, iyi bir mutluluğa yorulur. Ayrıca sıhhatin bozulacağına, cahil bir yabancıya, değer düşmesine, korktuğu şeyden emin olunacağına, ticaret kaynaklı sıkıntıya yorulur. Bazı durumlar için de alimler şöyle dediler ki: Görülen rüya cefa çektikten sonra istediği mülke, umudunu yitirdikten sonra düşlediği şöhrete , umudunu kestikten sonra umduğu daha iyi bir hayata, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı mutluluğa yorulmaktadır.

"Rüyada boş eve bakmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi hakkında merak edilenler

rüyada boş eve bakmak
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Uyandıktan on dakika sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen yüzler yaşantımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Bazen açık olarak kimi zaman da dolaylı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada boş eve bakmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.