Rüyada boş silah

Adem Ü.(42) - Kayseri sordu : "İyi geceler; rüyada boş silah açıklar mısınız? "

Rüyada boş silah, bol berekete, kendisini sevenlerle sohbete, şöhrete erişmeye, bir kaç gün içinde alınacak sevindirici değişimlere, fakirlikten uzak durmaya, becerili bir insana, emniyette hissetmeye, zahmetsiz elde edilen ganimete, maddiyata gelecek fazlalığa, sakin bir hayat süreceğine, birikmiş mala yorulur. Nadiren de fenalığını saklayan amire, düşmanından emin olmaya, sırların ortaya çıkacağına, parasal probleme, kederden kurtulamamaya delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar şöyle dediler: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda gözlediği servete, bir kişiden yardım isteyerek hasret duyduğu şöhrete , bir kişiden yardım isteyerek hak edilen galibiyete, umudunu yitirdikten sonra özlediği mutluluğa işaret eder.

"Rüyada boş silah" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada boş silah
  • Kimi zaman açıkça bazen de dolaylı olarak gelecekte mesajlar alınır.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada boş silah" yazısı izinsiz kopyalanamaz.