Rüyada boş su bidonu görmek

Mesut Z.(44) - Nevşehir sordu : "iyi akşamlar; Tartışmasız yazılmış en detaylı rüya yorumları internet sitesi RüyadaNeGörmek.com. Bu gece garip bir rüya gördüm. rüyada boş su bidonu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada boş su bidonu görmek, kazançlı atılım içinde bulunacağına, kazanılan ziynete, yeminin yerine getirileceğine, huzur bulmaya, ilişkisinin iyi gittiğine, şana erişmeye, büyük mevkiye ulaşacağına, sosyal yaşamda tatmine, yararlı işler gerçekleştireceğine, hayırlı uğraşlara gireceğine, sorunlardan arınmış olacağına delalettir. Olumsuz anlamda üzücü bir olayla yüzyüze gelineceğine, düşmanlığını saklayan dosta, yalancı bir kişiye, üzüntü duymaya, kıymet düşmesine delalet eder. Bir takım rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu zafere, zorlukla birlikte hak ettiği mevkiye, umudunu kestikten sonra hayalini kurduğu itibara, zahmetle birlikte beklediği büyük güce delalet eder.

"Rüyada boş su bidonu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri hakkında bilinmeyenler

rüyada boş su bidonu görmek
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Belirli herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da dolaylı şekilde gelecekle ilgili haberler alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada boş su bidonu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.