Rüyada boş süt şişesi görmek

Asena H.(23) - Fransa sordu : "Bana göre hazırlanmış en büyük rüya yorumu web sitesi burada. rüyada boş süt şişesi görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada boş süt şişesi görmek, iyi sağlığını muhafaza etmeye, işte makama yükseleceğine, mutluluğa, kısa sürede öğrenilecek sevindirici haber almaya, sevinmeye, gelirin hayırlı olacağına, bol şansa, vefakar eşe, zengin tanıdığa, hayali kurulan bir başarıya, sorunlardan uzak olacağına delalet eder. Nadiren de ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, korkulanın başına gelmesine, hoşnutsuz duruma gelmeye, kıymet yitirmeye, sıkıntıdan sıyrılamamaya işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan yorumcular şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya kaybettikten sonra hak ettiği hayra, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı iyi bir geleceğe, zamanla ulaştığı ticari kazanca, meşakkatle hak ettiği ticari kazanca işarettir.

"Rüyada boş süt şişesi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu hakkında merak edilenler

rüyada boş süt şişesi görmek
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, kültürler gibi bir çok faktör konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle tabirden rüyayı görenin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara neden olacak yorumlardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşamımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız simalardır. Hepimiz yaşantımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüya tabirleri mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya tabirinin rehber nitelikte olduğu mutlaka hatırlanmalı, emarelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada boş süt şişesi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.