Rüyada boşandığın eşiyle tekrar evlenmek

Soysal P.(29) - Kocaeli sordu : "Selamın aleyküm, Bence internette bulunan en kapsamlı rüya tabirleri internet sitesi sizinki. rüyada boşandığın eşiyle tekrar evlenmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada boşandığın eşiyle tekrar evlenmek, karlı yatırımlar gerçekleştireceğine, yeminini tutacağına, feraha kavuşmaya, samimi genç insana, sevdikleriyle sohbete, huzurlu kalacağına, manevi külfeti bulunan insandan yakasını kurtarmaya, arzu edilen güce, mülke gelecek bolluğa, iyi bir birlikteliğe, hünerli bir insana yorulur. Ayrıca sırların ortaya dökülmesine, fenalık görülmesine, mutsuz edici bir problemle yüzleşileceğine, kötü huylu kişi eliyle fenalık görmeye, üzülmeye işarettir. Kimi çağdaş ulemalar şöyle dediler: Bu zorlukları aşarak umduğu beceriye, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu paraya, meşakkatle birlikte umduğu şöhrete , sıkıntılarının sonunda kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata delalet eder.

"Rüyada boşandığın eşiyle tekrar evlenmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada boşandığın eşiyle tekrar evlenmek
  • Rüya tabiri yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok değişken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya tabircisi, kati suretle yorumdan rüyayı görenin hangi derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara neden olacak değerlendirmelerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Uyandıktan on dakika geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada boşandığın eşiyle tekrar evlenmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.