Rüyada boynundan öpmek

Abdullah Ş.(34) - Mardin sordu : "Selam, Sayfalarınızı epeydir ilgiyle takip ediyorum. Evvelsi gün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada boynundan öpmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada boynundan öpmek, iyi sağlığını muhafaza etmeye, dostlarla iyi geçinmeye, bol gelire, varlıklı insana, rahata, şana sahip olunacağına, getirili atılımlar yapacağına, kuvvete ermeye, sıcakkanlı orta yaşlı kadına, yağmura, merhametli dosta delalet eder. Bazen de muhtaç duruma düşmeye, üzüntü verecek olayla yüzleşileceğine, ferahının bozulacağına, sevimsiz bir duruma gelmeye, yoksulluğa delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle dediler: Bu yenilgiden sonra kazandığı mülke, zorlukların sonrasında gözlediği güce, uğraşlarının sonunda kazandığı zafere, umudunu kestikten sonra hasret duyduğu şerefe işaret eder.

"Rüyada boynundan öpmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması hakkında en sık sorulanlar

rüyada boynundan öpmek
  • Belirli herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Uykuda görülen suratlar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Rüya tabiri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada boynundan öpmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.