Rüyada boynundan silahla vurulduğunu görmek

Laika D.(19) - Kocaeli sordu : "rüyada boynundan silahla vurulduğunu görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada boynundan silahla vurulduğunu görmek, kazanca gelecek artışa, kolay elde edilen ganimete, bir kaç hafta içinde öğrenilecek mutlu edici değişimlere, sevince erişileceğine, gıpta ile bakılan güce ermeye, güvende olmaya, iyi gelire, bol kazanca, işte mertebeye gelineceğine, kazancın verimli olmasına, iyi bir mutluluğa yorulmaktadır. Kimi zaman da hilekar düşmana, kötü niyetli bir insana, ticari kayba, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, üzülmeye delalettir. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Görülen rüya meşakkatle birlikte umduğu büyük güce, umudunu yitirdikten sonra hak edilen itibara, çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı beceriye delalettir.

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar konusunda en çok merak edilenler

rüyada boynundan silahla vurulduğunu görmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler pozitif hislerden baskındır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler yaşarlar.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya yorumunun rehber olduğu kati suretle hatırlanmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada boynundan silahla vurulduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.