Rüyada boynundan silahla vurulmak

Feray M.(25) - İzmir sordu : "Evvelsi gün rüya gördüm. rüyada boynundan silahla vurulmak yorumlar mısınız? "

Rüyada boynundan silahla vurulmak, duygusal hayatın yolunda olduğuna, gelirin temiz olmasına, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, şana sahip olmaya, getirili girişimler gerçekleştireceğine, samimi orta yaşlı kimseye, istenilen bir mutluluğa, mutluluğu bulmaya, verdiği sözüne sadık duracağına, zorluk çekmeden kazanılan servete, imrenilen kuvvete delalet eder. Olumsuz anlamda huzuru yitirmeye, kötü bir sorunla karşılaşılacağına, yalancı bir akrabaya, fena niyetli bir düşman eliyle zarar görmeye, acımasız bir yabancıya yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan alimler derler ki: Görülen rüya yardım alarak hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği onura, sıkıntıyla beklediği hayra, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu onura yorulur.

"Rüyada boynundan silahla vurulmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu ile ilgili merak edilenler

rüyada boynundan silahla vurulmak
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabirinin yol gösterici olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, mesajlara göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada boynundan silahla vurulmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.