Rüyada bozuk dondurma yemek

Burak Ç.(33) - Bitlis sordu : "rüyada bozuk dondurma yemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada bozuk dondurma yemek, emniyette yaşamaya, kazancın temiz olmasına, mutluluğa kavuşmaya, eli açık yöneticiye, şöhrete kavuşulacağına, önemli kuvvet sahibi olmaya, planların gerçekleşeceğine, merhametli eşe, yüksek mertebeye çıkacağına, finansal yükü olan insandan uzak durmaya, sevince kavuşulacağına işaret eder. Bunlarla birlikte kıymet düşmesine, kötü bir problemle karşılaşılacağına, mutsuzluktan kurtulamamaya, hilekar bir kişiye, huzuru kaybetmeye işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntılara göğüs gererek istediği onura, çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği toplu paraya, umudunu yitirdikten sonra özlediği temiz rızka, sıkıntılarının sonunda düşlediği berekete yorulur.

"Rüyada bozuk dondurma yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada bozuk dondurma yemek
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya tabirlerinin rehber olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle yorumdan kişinin hangi derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara yol açacak tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, örfler, kültürler vs. pek çok nokta ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada bozuk dondurma yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.