Rüyada bulaşıcı hastalığa yakalanmak

Günhal Y.(19) - Konya sordu : "Geçen gün garip bir rüya gördüm. rüyada bulaşıcı hastalığa yakalanmak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada bulaşıcı hastalığa yakalanmak, imrenilen bir başarıya, getirili uğraşlara, sevineceğine, duygusal külfeti bulunan bir kimseden uzak durulacağına, kazançlı atılımlar içinde bulunacağına, aşk hayatının iyi gittiğine, kısa zamanda duyulacak memnun edici değişimlere, merhametli eşe, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, sosyal yaşamda tatmine, sağlıklı bir ömre yorulur. Ayrıca zora düşmeye, iyi hali kaybetmeye, sıhhatin yitirileceğine, üzüntü duymaya, değer yitirmeye delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan alimler dediler ki: Görülen rüya zahmetle birlikte ümit ettiği toplu mala, ümitsizlikten sonra elde ettiği daha iyi bir hayata, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı rahatlığa, umudunu yitirdikten sonra istediği toplu mala delalet eder.

"Rüyada bulaşıcı hastalığa yakalanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu hakkında merak edilenler

rüyada bulaşıcı hastalığa yakalanmak
  • Kobay hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya tabirinin yol gösterici olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Rüya Yorumları uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada bulaşıcı hastalığa yakalanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.