Rüyada bulgur çorbası içmek

Hatice T.(26) - Samsun sordu : "iyi sabahlar, ruyadanegormek.comu epeydir beğenerek okuyorum. Evvelsi gün rüya gördüm. rüyada bulgur çorbası içmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada bulgur çorbası içmek, sevince, emniyette kalmaya, istenilen bir mutluluğa, merhametli çocuğa, eli açık adama, gelirin bereketli olmasına, isteklerin gerçekleşeceğine, yüksek makama ulaşacağına, zahmetsiz kazanılan ganimete, fakirlikten kurtulmaya, gönül ilişkilerinde tatmine yorulur. Bunlarla birlikte sıkıntılı yaşama, üzüntü verecek problemle yüzyüze gelineceğine, üzüntüden sıyrılamamaya, sağlığın bozulacağına, maddi zorluğa yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya tabircileri şöyle dediler ki: Bu uğraşarak hak ettiği daha sağlıklı bir hayata, sıkıntılara göğüs gererek beklediği mutluluğa, uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen toplu paraya, cefa çektikten sonra hayalini kurduğu zafere işaret eder.

"Rüyada bulgur çorbası içmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada bulgur çorbası içmek
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede ses ve duyguları hisseder.
  • Tabirlerin mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin tüm eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Uykuda en çok hissedilen olgulardan biri korkudur. Olumsuz hisler pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Yaklaşık bir gecede bir iki saat civarı rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada bulgur çorbası içmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.