Rüyada buruna yumruk yemek

Ercan N.(32) - Ankara sordu : "rüyada buruna yumruk yemek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada buruna yumruk yemek, faydalı işlere, sıkıntı çekmeden kazanılan kazanca, dostluklarında feraha, getirili iş gerçekleştireceğine, sözlerin tutulacağına, uzun ömre, tez zamanda alınacak müjdeli havadis öğrenmeye, becerili bir kimseye, rızkın verimli olacağına, servete, isteklerin hayata geçeceğine yorulur. Başka görüşlere göre de sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, düşmanlığını saklayan yabancıya, iş sebebiyle sıkıntıya, düşmanlık görülmesine, fukaralığa işarettir. Bazı rüya tabircileri şöyle derler ki: Görülen rüya uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu galibiyete, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu başarıya, sıkıntılarının sonunda kazandığı müjdeye, zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen refaha işaret eder.

"Rüyada buruna yumruk yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi hakkında merak ettikleriniz

rüyada buruna yumruk yemek
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses vardır. Tanımadığımız şehirlerin, yabancı kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüya tabirlerinin rehber olduğu kati suretle hatırlanmalı, işaretlere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin güçlü olması şarttır.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada buruna yumruk yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.