Rüyada büyük abdest gelmesi

Ayşe A.(36) - Antalya sordu : "Fikrimce internetteki en kullanışlı rüya tabiri sitesi sizinki. rüyada büyük abdest gelmesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada büyük abdest gelmesi, vefakar çocuğa, emniyette yaşamaya, dostlarıyla sohbete, mutluluğa, sosyal yaşamda tatmine, eli açık kadına, memuriyette mertebeye gelineceğine, kuvvete ulaşmaya, kazançlı günlere, kısa zamanda duyulacak sevindirici havadis öğrenmeye, birikmiş nimete delalet eder. Aynı zamanda kötü niyetli bir amir tarafından zarar görmeye, ticaret kaynaklı huzursuzluğa, sıkıntıya yaşama, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, korktuğu şeyden emin olmaya yorulmaktadır. Bir takım ulemalar şöyle derler ki: Bu sıkıntıyla istediği onura, sıkıntı çekerek gözlediği mutluluğa, zorlukların ardından umduğu mala, umudunu kestikten sonra hak ettiği şerefe delalettir.

"Rüyada büyük abdest gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri hakkında en çok merak edilenler

rüyada büyük abdest gelmesi
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi icap eder.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya tabirinin rehber olduğu mutlaka değerlendirilmeli, mesajlara göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda görülen yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada büyük abdest gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.