Rüyada büyük alim görmek

Necmı N.(34) - Van sordu : "rüyada büyük alim görmek açıklar mısınız? "

Rüyada büyük alim görmek, aydınlık yarınlara, temiz ganimete, devlette mevkiye çıkacağına, gönül ilişkilerinde mutluluğa, akrabalarla birlikte yaşamaya, üne kavuşmaya, yüksek ticari kazançlara, düşkünlükten kurtulmaya, sıkıntı çekmeden kazanılan servete, finansal külfeti bulunan tanımadığı birinden kendini kurtarmaya, güce ermeye yorulur. Başka görüşlere göre de çözümü zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, üzücü bir problemle karşılaşılacağına, sıkıntılı hayata, dara düşmeye, kıymet kaybetmeye delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle dediler: Bu rüya hatalarının ardından kavuştuğu hünere, zorlukları aşarak hayalini kurduğu temiz rızka, sıkıntıları aşarak beklediği ferahlığa, çektiği zorlukların meyvesini alarak istediği ganimete işarettir.

"Rüyada büyük alim görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar hakkında bilmedikleriniz

rüyada büyük alim görmek
  • Rüya yorumları mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vs. pek çok parametre konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada büyük alim görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.