Rüyada büyük bir alim görmek

Kemal B.(31) - Kahramanmaraş sordu : "Gördüğüm nerdeyse tüm yorumlar burada var ancak rüyada büyük bir alim görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada büyük bir alim görmek, memuriyette makama geleceğine, zahmetsiz kazanılan mülke, varlıklı akrabaya, sorunlardan arınmış olacağına, özlemi duyulan bir geleceğe, yeminini yerine getireceğine, toplum yaşamında mutluluğa, maddi külfeti olan yabancıdan uzak durmaya, sevince, helal paraya, dostlarıyla muhabbete işaret eder. Olumsuz anlamda mutsuz edici bir durumla yüzyüze gelineceğine, düşmanlıktan emin olunacağına, kederden sıyrılamamaya, sıhhatin kötüleşeceğine, fenalığını göstermeyen tanıdığa yorulur. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle derler: Bu rüya sıkıntı çekerek ümit ettiği huzura, zorlanarak kazandığı zafere, meşakkatle birlikte beklediği kazanca, zorluklarla mücadele ederek düşlediği huzura delalet eder.

"Rüyada büyük bir alim görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri ile ilgili merak edilenler

rüyada büyük bir alim görmek
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, adetler, kültürler vb. pek çok parametre üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda görülen tuhaf durumlardır
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Yaklaşık olarak her gece birkaç saat rüya görülür.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada büyük bir alim görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.