Rüyada büyük karınca öldürmek

Elifcan Ü.(30) - Almanya sordu : "Birkaç gece önce rüya gördüm. rüyada büyük karınca öldürmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada büyük karınca öldürmek, güvende hissetmeye, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, mutlu olmaya, bereketli geleceğe, ikili ilişkilerde başarıya, güzel şansa, güler yüzlü genç kişiye, kazancın verimli olmasına, üne erişileceğine, zorluk çekmeden elde edilen altına, sevineceğine yorulmaktadır. Ender olarak da düşmanlıktan emin olmaya, içinden çıkılması zor bir olayla yüzleşileceğine, sevimsiz bir vaziyete gelmeye, iş nedeniyle geçim zorluğuna, sıhhatin bozulacağına işaret eder. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Bu rüya zahmetle umduğu berekete, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu iyiliğe, meşakkatle birlikte kazandığı rahatlığa, kaybettikten sonra kazandığı toplu kazanca delalet eder.

"Rüyada büyük karınca öldürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri konusunda merak edilenler

rüyada büyük karınca öldürmek
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşantımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız boyunca binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin güçlü olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada büyük karınca öldürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.