Rüyada büyük rakam görmek

Mesut A.(35) - Ankara sordu : "rüyada büyük rakam görmek açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada büyük rakam görmek, yeminine bağlı olunacağına, hayırlı uğraşlara gireceğine, karlı girişimler gerçekleştireceğine, bir kaç hafta içinde öğrenilecek memnun edici değişimlere, mutluluğu bulmaya, salih dosta, yüksek ticari kazançlara, cömert adama, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, şana erişileceğine, dostluklarında feraha işarettir. Ender olarak da kötülük görülmesine, kötü huylu bir kişi eliyle zarar görmeye, ticaret alanında başarısızlığa, korkuya gerçekleşmesine, üzüntü duymaya işaret eder. Bazı durumlarda da rüya uzmanları şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntı çekerek gözlediği mevkiye, uğraş vererek gözlediği toplu mala, zahmet çekerek beklediği ganimete, verdiği uğraşların sonunda ulaştığı yüksek mertebeye delalet eder.

"Rüyada büyük rakam görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada büyük rakam görmek
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Yaklaşık bir insan yaşamının tahminen üçte birini, diğer bir deyişle ortalama yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini unuturuz.

Yasal Uyarı: "Rüyada büyük rakam görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.