Rüyada buz mavisi elbise görmek

Wesam Ç.(19) - Almanya sordu : "hayırlı sabahlar, Fikrimce rakipleri arasında en geniş rüya yorumu internet sitesi sizinki. rüyada buz mavisi elbise görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada buz mavisi elbise görmek, arkadaşlarıyla refah içinde geçecek ömre, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, isteklerin hayata geçeceğine, rızkın verimli olmasına, külfetsiz kazanılan altına, varlıklı yabancıya, bir kaç gün içinde alınacak memnun edici gelişmelere, görgülü yaşlı kadına, karlı yatırım gerçekleştireceğine, maddiyata gelecek artışa, mutluluk dolu zamanlara işarettir. Ender olarak da kötülükten emin olmaya, iyi hali kaybetmeye, maddi kayba, üzüntü duymaya, ticari kayba delalet eder. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Görülen rüya zamanla ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata, uğraşarak gözlediği toplu paraya, yenilgiden sonra elde ettiği toplu kazanca, cefa çekerek ulaştığı itibara işaret eder.

"Rüyada buz mavisi elbise görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi hakkında bilmedikleriniz

rüyada buz mavisi elbise görmek
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Uykuda en çok yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Negatif duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Denek hayvanları üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya yorumu konusunda aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada buz mavisi elbise görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.