Rüyada buz mavisi görmek

Fatih I.(28) - İstanbul sordu : "rüyada buz mavisi görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada buz mavisi görmek, büyük mevkiye çıkacağına, getirili atılımlar içinde bulunacağına, hayırlı arkadaşa, helal nimete, şöhrete kavuşmaya, mutlu yarınlara, sevinmeye, maddi külfeti bulunan akrabadan uzak durulacağına, problemlerden arınmış yaşayacağına, aşk hayatının iyi olacağına, hayali kurulan bir birlikteliğe işarettir. Bir diğer yoruma göre de kedere düşmeye, üzüntü verecek durumla yüzyüze gelineceğine, sıkıntılı yaşama, değer yitirmeye, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya işaret eder. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu zorlukları aşarak elde ettiği daha iyi bir hayata, ümitsizlikten sonra gözlediği itibara, uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı paraya, uzun süren çabaların sonunda gözlediği itibara delalettir.

"Rüyada buz mavisi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada buz mavisi görmek
  • Beynimiz bedenimizin o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok nokta ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabirleri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Bir çok hayvan kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin bütün eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan garip durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada buz mavisi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.