Rüyada buz mavisi renk görmek

Soyer I.(23) - Şanlıurfa sordu : "rüyada buz mavisi renk görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada buz mavisi renk görmek, tatlı dilli yaşlı kişiye, sözlerin tutulacağına, getirili girişimler yapacağına, kazanca gelecek fazlalığa, gelirin hayırlı olacağına, elinden her iş gelen bir insana, zenginliğe, bonkör memura, arzuların hayata geçeceğine, imrenilen bir başarıya, güzel kısmete delalet eder. Olumsuz yorum olarak kötülük görmeye, kıymet düşmesine, sıkıntıya yaşantıya, mutsuz edici bir durumla yüzyüze gelineceğine, üzüntüden sıyrılamamaya işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle tabir ederler: Bu çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu daha çok kazanca, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu yüksek mertebeye, zorlukların ardından hayalini kurduğu saygınlığa, zorlukla ümit ettiği mala delalettir.

"Rüyada buz mavisi renk görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada buz mavisi renk görmek
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle yorumdan kişinin ne derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara neden olacak yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da kapalı olarak gelecekte haberler alınır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok etken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin güçlü olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada buz mavisi renk görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.