Rüyada buz mavisi

Ercan V.(44) - Van sordu : "İyi akşamlar, rüyada buz mavisi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada buz mavisi, külfetsiz kazanılan paraya, hayırlı işler gerçekleştireceğine, yüksek kısmete, maddiyata gelecek fazlalığa, sakin bir hayat sürdüreceğine, huzura, beklentilerin gerçekleşeceğine, alın teriyle elde edilen zenginliğe, şana ulaşılacağına, yetenekli bir kişiye, eli açık aile ferdine yorulur. Olumsuz anlamda muhtaç duruma düşmeye, korkulanın olmasına, zarar görülmesine, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, ferahının bozulacağına işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya tabircileri derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklara göğüs gererek düşlediği refaha, sıkıntıya düşerek kazandığı başarıya, zahmetlerinin meyvesini alarak düşlediği daha iyi kazanca, çektiği zorlukların sonunda ulaştığı büyük güce işaret eder.

"Rüyada buz mavisi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada buz mavisi
  • Rüya Tabiri uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici olduğu kati suretle değerlendirilmeli, ipuçlarına bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok değişken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada buz mavisi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.