Rüyada buzda düşmek

Bulut Ç.(31) - Sakarya sordu : "Web sitenizi bir kaç aydır düzenli olarak okudum. Gördüğüm nerdeyse tüm yorumlar sitenizde yer buluyor ama rüyada buzda düşmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada buzda düşmek, işyerinde terfiye, kendisini sevenlerle eğlenmeye, sorunlardan uzak yaşayacağına, görgülü orta yaşlı akrabaya, getirili girişimler yapacağına, dostluklarında feraha, bonkör adama, gönül ilişkisinin iyi olacağına, işte mertebeye gelineceğine, malın bereketli olmasına, sağlığını kazanmaya yorulmaktadır. Bunlarla birlikte korktuğundan emin olmaya, fena huylu bir tanıdık eliyle zarar görmeye, mutsuzluktan sıyrılamamaya, hilekar insana, düşmanlığını gizleyen tanıdığa işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Görülen rüya zorlukların ardından hak ettiği paraya, zorluklarla mücadele ederek elde ettiği iyi bir geleceğe, cefa çektikten sonra umduğu itibarlı mertebeye, zorluklara göğüs gererek özlediği haysiyete işaret eder.

"Rüyada buzda düşmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri ile ilgili merak edilenler

rüyada buzda düşmek
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Ortalama bir insanın ömrünün tahmini 3te 1ini, diğer bir tabirle yaklaşık yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka tabirden kişinin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere yol açabilecek yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, işaretlere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada buzda düşmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.