Rüyada cam bardağı kırmak

Onur İ.(29) - İstanbul sordu : "Tartışmasız hazırlanmış en güvenilir rüya tabirleri sitesi burada. rüyada cam bardağı kırmak yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada cam bardağı kırmak, hayali kurulan bir birlikteliğe, istenilen kuvvete ulaşmaya, hak edilmiş ziynete, sağlıklı hayata, verimli işler ile meşgul olacağına, huzur bulmaya, paranın bereketli olacağına, fakirlikten iyi duruma geçmeye, getirili işlere, problemlerden arınmış bir hayat sürdüreceğine, şöhrete ulaşılacağına delalettir. Olumsuz anlamda sevimsiz bir hale gelmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, saklanansırların ortaya çıkacağına, fenalığını göstermeyen tanıdığa, sağlığın kötüleşeceğine yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar dediler ki: Bu rüya zahmetle gözlediği saygınlığa, zahmet çekerek umduğu müjdeye, yenilgiden sonra hasret duyduğu itibarlı mertebeye, başarısızlıktan sonra kavuştuğu mevkiye yorulmaktadır.

"Rüyada cam bardağı kırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu hakkında merak edilenler

rüyada cam bardağı kırmak
  • Tahminen bir insan ömrünün ortalama 3te 1ini, diğer bir deyişle ortalama yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşamımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Bazı zaman açıkça kimi zaman da kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Yaklaşık her gece bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada cam bardağı kırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.