Rüyada cam bardak dizmek

Tuğhan L.(25) - Çorum sordu : "Yorumlarınızı bir süredir beğenerek takip ediyorum. Üç gün önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada cam bardak dizmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada cam bardak dizmek, sevince erişileceğine, iyi yarınlara, cömert adama, arzuların yerine geleceğine, alın teriyle kazanılan mala, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, sağlıklı hayata, mutlu olmaya, kazançlı girişimler içinde bulunacağına, faydalı uğraşlara gireceğine, iyi gelire işarettir. Başka görüşlere göre de düşmanlığını göstermeyen amire, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, fesat bir düşmana, sıkıntılı yaşantıya, sıkıntıya düşmeye delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği rahatlığa, zorlukla birlikte umduğu zenginliğe, cefa çektikten sonra elde ettiği haysiyete, ümitsizlikten sonra hak edilen mevkiye yorulmaktadır.

"Rüyada cam bardak dizmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada cam bardak dizmek
  • Beynimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşamımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Aşırı psikolojik sorunları olan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Uykuda sıklıkla hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Negatif duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin tüm eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler gibi pek çok etken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada cam bardak dizmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.