Rüyada cam çerçeve kırmak

Muzeyyen Ü.(43) - Adana sordu : "rüyada cam çerçeve kırmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada cam çerçeve kırmak, beceri sahibi bir kişiye, ticari getirisi yüksek yatırım yapacağına, mutluluğa, kazancın hayırlı olmasına, faydalı işlere, kısa zamanda öğrenilecek hayırlı haber almaya, verdiği sözüne sadık olacağına, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, sevineceğine, sağlıklı yaşamaya, helal mala yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak üzüntüden kurtulamamaya, hilekar bir yabancıya, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, sıkıntı verici bir olayla karşılaşılacağına, ticari problemlere işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle dediler ki: Bu sıkıntıyla ümit ettiği mala, meşakkatle birlikte ulaştığı şerefe, zamanla özlediği kazanca, cefa ile birlikte kazandığı şana işaret eder.

"Rüyada cam çerçeve kırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada cam çerçeve kırmak
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün tahmini 3te 1ini, başka bir deyişle yaklaşık yetmişbeş senelik bir hayatın 25 yılını uykuda tüketir.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada cam çerçeve kırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.