Rüyada cam çerçeve

Burak H.(20) - Bursa sordu : "Evvelsi gece rüya gördüm. rüyada cam çerçeve yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada cam çerçeve, güzel işlere, cömert aile ferdine, alın teriyle kazanılan mala, faydalı işler yapacağına, sevineceğine, şana ermeye, mala gelecek bolluğa, büyük mertebeye çıkacağına, fakirlikten sıyrılmaya, mutlu olmaya, önemli kuvvete ulaşmaya delalet eder. Başka görüşlere göre de parasal kayba, ticari sıkıntıya, rahatı kaybetmeye, istenmeyen bir olayla karşılaşılacağına, iş nedeniyle üzüntüye işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda ümit ettiği ferahlığa, sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, sıkıntıları aşarak elde ettiği rahatlığa, verdiği uğraşların sonunda umduğu hayra yorulur.

"Rüyada cam çerçeve" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada cam çerçeve
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüyalar mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada cam çerçeve" yazısı izinsiz kopyalanamaz.