Rüyada cam merdiven çıkmak

Sevda Z.(35) - Bolu sordu : "rüyada cam merdiven çıkmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada cam merdiven çıkmak, bir kaç hafta içinde öğrenilecek mutlu edici gelişmelere, iyi günlere, mala gelecek bolluğa, özlemi duyulan bir mutluluğa, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, ferahlığa, getirili girişimler içinde bulunacağına, hayırlı işler yapacağına, zorluk çekmeden elde edilen mala, maddi yükü olan birinden kurtulmaya, faydalı işler ile meşgul olacağına işarettir. Bunlarla birlikte düşmanlığını gizleyen amire, saklanansırların meydana çıkmasına, hoşnutsuz vaziyete gelmeye, muhtaç duruma düşmeye, iyi hali kaybetmeye yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya uzmanları şöyle derler: Bu zamanla özlediği iyiliğe, meşakkatle birlikte ulaştığı müjdeye, sıkıntı sonrasında elde ettiği daha sağlıklı bir hayata, sıkıntı sonrasında kazandığı müjdeye delalettir.

"Rüyada cam merdiven çıkmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada cam merdiven çıkmak
  • Yaklaşık bir bireyin yaşamının yaklaşık 3te 1ini, başka bir yorumla ortalama yetmişbeş senelik bir ömrün 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, örfler, kültürler vs. bir çok parametre üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Ortalama gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Aşırı ruhsal problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada cam merdiven çıkmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.