Rüyada cam misket görmek

Şükrü Ç.(27) - Almanya sordu : "Sayfalarınızı bir kaç haftadır yakından inceledim. rüyada cam misket görmek açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada cam misket görmek, sağlıklı yaşamaya, dingin olacağına, verimli işler gerçekleştireceğine, iyi uğraşlara gireceğine, eşiyle muhabbete, hayali kurulan bir başarıya, istenilen güce ulaşmaya, hayallerin hayata geçeceğine, cömert amire, duygusal yükü olan tanıdıktan uzaklaşılacağına, sözlerin yerine getirileceğine yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de parasal probleme, yalancı bir düşmana, üzülmeye, sıkıntılı yaşama, ticaret alanında başarısızlığa yorulur. Bazen de tabirciler şöyle dediler: Bu zahmet çekerek hasret duyduğu hünere, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı yüksek mertebeye, sıkıntıları aşarak hak edilen toplu kazanca, sıkıntı sonrasında düşlediği onura yorulmaktadır.

"Rüyada cam misket görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması konusunda en sık sorulanlar

rüyada cam misket görmek
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Ortalama bir kişinin ömrünün tahminen 3te 1ini, diğer bir yorumla tahmini yetmişbeş senelik bir ömrün 25 yılını uykuda tüketir.
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz illerin, tanımadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın bütün geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada cam misket görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.