Rüyada cam su bardağı

Elif M.(37) - Iğdır sordu : "Hayırlı geceler. Açık ara yazılmış en derin rüya tabiri web sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada cam su bardağı yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada cam su bardağı, parasal külfeti bulunan insandan uzak durulacağına, mutluluğa kavuşmaya, rahatlamaya, eşiyle birlikte yaşamaya, hayallerin gerçekleşeceğine, iyi bir kazanca, bol gelire, salih çocuğa, karlı atılım gerçekleştireceğine, faydalı işler gerçekleştireceğine, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna işarettir. Ender olarak da korktuğundan emin olmaya, ticaret alanında sorunlara, zulüm görmeye, çözümü karmaşık bir sorunla yüzyüze gelineceğine, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya işaret eder. Bazı durumlarda da tabirciler derler ki: Görülen rüya hatalarının ardından hak edilen itibara, sıkıntıyla elde ettiği refaha, hatalarının ardından hak ettiği galibiyete, meşakkatle birlikte düşlediği iyiliğe yorulmaktadır.

"Rüyada cam su bardağı" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada cam su bardağı
  • Ortalama bir kişinin yaşamının ortalama üçte birini, başka bir deyişle tahmini 75 yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya denilen olgu, uykuda yaşanan garip hallerdir
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada cam su bardağı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.