Rüyada çamaşır makinesinde çamaşır yıkamak

Aysever O.(35) - Uşak sordu : "Merhabalar; Bence yazılmış en kapsamlı rüya sitesi burada. rüyada çamaşır makinesinde çamaşır yıkamak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada çamaşır makinesinde çamaşır yıkamak, mutluluk dolu yarınlara, yakında öğrenilecek müjdeli gelişmelere, getirili girişim yapacağına, hüner sahibi bir kişiye, fakirlikten sıyrılmaya, üne erişmeye, tertemiz servete, imrenilen bir mutluluğa, arzuların hayata geçeceğine, eşiyle refah içinde geçecek ömre, malın hayırlı olacağına işarettir. Bir diğer yoruma göre de üzüntü verecek olayla yüzleşileceğine, sağlığın kötüleşeceğine, kötülük görmeye, kötü bir problemle yüzleşileceğine, iş kaynaklı üzüntüye işaret eder. Bazı rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra istediği hayra, umudunu kestikten sonra beklediği onura, uğraşarak gözlediği daha sağlıklı bir hayata, hatalarının ardından hak ettiği toplu paraya yorulur.

"Rüyada çamaşır makinesinde çamaşır yıkamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri ile alakalı merak edilenler

rüyada çamaşır makinesinde çamaşır yıkamak
  • Uykuda en sık yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Negatif duygular olumlu hislerden baskındır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada çamaşır makinesinde çamaşır yıkamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.