Ruyada camasir makinesine camasir atmak

Cihan K.(33) - İzmir sordu : "Fikrimce yazılmış en kullanışlı rüya yorumları web sitesi RüyadaNeGörmek.com. Bulamadığım neredeyse tüm tabirler web sitenizde bulunabiliyor ancak ruyada camasir makinesine camasir atmak yorumlar mısınız? "

Ruyada camasir makinesine camasir atmak, tertemiz zenginliğe, mutlu olmaya, dünyalığa gelecek berekete, fakirlikten feraha çıkmaya, duygusal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden yakasını kurtarmaya, zenginliğe, arkadaşlarıyla yaşamaya, sağlıklı hayata, sevecen orta yaşlı akrabaya, imrenilen bir eşe, güvende kalmaya işarettir. Ender olarak da değer düşmesine, üzülmeye, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, sağlığın kötüleşeceğine, can sıkıcı bir hale düşmeye delalet eder. Bazı durumlar için de çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Görülen rüya zorlukla birlikte istediği saygınlığa, cefa ile birlikte ümit ettiği toplu paraya, uğraşarak kazandığı saygınlığa, cefa çektikten sonra kazandığı zenginliğe delalet eder.

"Ruyada camasir makinesine camasir atmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri ile ilgili bilinmesi gerekenler

ruyada camasir makinesine camasir atmak
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin bütün geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüyalar mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız surat yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Ruyada camasir makinesine camasir atmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.