Rüyada camı kırık gözlük görmek

Emray U.(20) - İzmir sordu : "ruyadanegormek sitesini bir kaç aydır her gün olmasa da inceliyorum. rüyada camı kırık gözlük görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada camı kırık gözlük görmek, vefalı eşe, cömert yabancıya, mutluluğa ermeye, beceri sahibi bir kimseye, zenginliğe, sevince ermeye, düşkünlükten uzak durmaya, aydınlık yarınlara, tatlı dilli yaşlı kişiye, iyi bir geleceğe, sağlığını kazanmaya işaret eder. Kimi zaman da üzülmeye, ferahının kaçacağına, can sıkıcı bir vaziyete düşmeye, sıkıntıya hayata, karışık bir sorunla yüzyüze gelineceğine işarettir. Kimi çağdaş ulemalar şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu şöhrete , zorlukları aşarak kavuştuğu mutluluğa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği berekete, çektiği zorlukların meyvesini alarak ulaştığı saygınlığa delalettir.

"Rüyada camı kırık gözlük görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada camı kırık gözlük görmek
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Bazen net olarak kimi zaman da üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Denek hayvanları kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada camı kırık gözlük görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.